Steun Z&PC DIO via Vriendenloterij

7 mei 2023

Op dinsdag 30 mei 2023 tussen 18:30 en 22:00 uur gaat een team aan de slag om de leden en andere belangstellenden te bellen met de vraag om mee te spelen in de VriendenLoterij en hiermee Z&PC DIO te steunen.

Ben je geen lid van de club maar mag je lot gekoppeld worden aan de vereniging? Of ben je van plan te gaan deelnemen? Vul dan dit formulier in. Dan zetten we je op de bellijst. Het kost jou niets om de bestaande of nieuwe loten te koppelen en van jouw lot gaat minimaal 40% van de inleg ten goede aan onze club.

Iedereen die tijdens de belactie een lot koopt, ontvangt een cadeaukaart ter waarde van € 20. En als deelnemer aan de VriendenLoterij maak je kans op mooie prijzen en ontvang je een VIP-kaart, waarmee je gratis toegang hebt bijruim 135 musea en tot wel 50% korting krijgt op musicals, dierenparken, films enandere leuke uitjes.

WIL JIJ LID WORDEN VAN ONZE VERENIGING?

Z&PC DIO

Wij zijn een competitieve sportclub - met onze zwemmers en waterpoloërs die op alle niveaus deelnemen aan lokale competitites.
KvK: 40280603
Rek Nr: NL43RABO0114817502