HomeWedstrijdzwemmenClubrecords

Al decennia lang worden de beste tijden van de Z&PC DIO op 25m baan bijgehouden. De snelste tijden per leeftijdscategorie zijn onze clubrecords. Een leuke uitdaging om te proberen een clubrecord te verbreken en jouw naam op deze lijst te krijgen.

Z&PC DIOCLUB RECORDS

Meisjes onder 10 jaar

NAAMSLAGAFSTANDTIJD
LIEKE BASTIAANSENVlinderslag50m0.43.13
SUSETTE LAUWENVlinderslag50m1.43.89
ANIEK RESINKRugslag50m0.41.09
SUSETTE LAUWENRugslag100m1.32.31
INGEBORG REUVERSRugslag200m3.35.8
DEBBIE RAAYMAKERSSchoolslag50m0.46.1
CARLA MONDENSchoolslag100m1.40.9
MIRANDA KORTLEVENSchoolslag200m3.45.9
ANIEK RESINKVrije slag 50m0.36.73
WHITNEY VAN HOECKELVrije slag 100m 1.20.74
ANIEK RESINKVrije slag 200m 3.09.94
SUSETTE LAUWENVrije slag 400m 6.42.41
ANIEK RESINKWisselslag 100m 1.26.80
YVETTE v. HERWAARDENWisselslag 200m 3.24.2

Jongens onder 10 jaar

NAAMSLAGAFSTANDTIJD
CAMO MIERISVlinderslag50m0.39.34
CAMO MIERISVlinderslag50m1.36.45
TIMO SPAANSRugslag50m0.39.53
TIMO SPAANSRugslag100m1.26.26
SYBRAND SYBERTSMARugslag200m3.22.6
CAMO MIERISSchoolslag50m0.41.01
CAMO MIERISSchoolslag100m1.32.47
BAS SCHOUTENSchoolslag200m3.41.9
TIMO SPAANSVrije slag 50m0.32.91
CAMO MIERISVrije slag 100m 1.14.69
BARRY WILLEMSVrije slag 200m 3.08.5
JASPER v. DELFTVrije slag 400m 6.28.8
CAMO MIERISWisselslag 100m 1.25.32
CAMO MIERISWisselslag 200m 3.18.66

Meisjes onder 12 jaar

NAAMSLAGAFSTANDTIJD
WHITNEY VAN HOECKELVlinderslag50m0.35.70
LOTTE GOOSENVlinderslag100m1.23.03
SUSETTE LAUWENVlinderslag200m3.20.10
ANIEK RESINKRugslag50m0.35.72
ANIEK RESINKRugslag100m1.17.51
WHITNEY VAN HOECKELRugslag200m2.50.61
IZA NIJSSESchoolslag50m0.39.72
CARLA MONDENSchoolslag100m1.27.8
WHITNEY VAN HOECKELSchoolslag100m3.12.57
ANIEK RESINKVrije slag50m0.31.29
ANIEK RESINKVrije slag100m1.08.91
ANIEK RESINKVrije slag200m2.31.76
ANIEK RESINKVrije slag400m5.23.32
ANIEK RESINKVrije slag800m11.19.84
ANIEK RESINKVrije slag1500m21.03.44
ANIEK RESINKWisselslag100m1.19.55
ANIEK RESINKWisselslag200m2.51.47

Jongens onder 12 jaar

NAAMSLAGAFSTANDTIJD
CAMO MIERISVlinderslag50m0.33.56
CAMO MIERISVlinderslag100m1.17.88
JARO MUSTERSRugslag50m0.37.25
MELVIN PRINSRugslag100m1.18.06
MELVIN PRINSRugslag200m2.50.72
CAMO MIERISSchoolslag50m0.37.30
CAMO MIERISSchoolslag100m1.22.41
CAMO MIERISSchoolslag200m3.06.40
CAMO MIERISVrije slag50m0.31.24
CAMO MIERISVrije slag100m1.08.40
MARK v.d. GOORBERGHVrije slag200m2.34.7
MELVIN PRINSVrije slag400m5.22.74
MELVIN PRINSVrije slag800m11.06.10
MARK v.d. GOORBERGHVrije slag1500m23.29.3
CAMO MIERISWisselslag100m1.17.03
CAMO MIERISWisselslag200m2.43.05
CAMO MIERISWisselslag400m5.50.23

Meisjes onder 14 jaar

NAAMSLAGAFSTANDTIJD
LOTTE GOOSENVlinderslag50m0.30.81
LOTTE GOOSENVlinderslag100m1.10.86
WHITNEY VAN HOECKELVlinderslag200m2.55.32
LOTTE GOOSENRugslag50m0.32.92
LOTTE GOOSENRugslag100m1.11.07
LOTTE GOOSENRugslag200m2.34.39
LOTTE GOOSENSchoolslag50m0.35.60
LOTTE GOOSENSchoolslag100m1.18.95
LOTTE GOOSENSchoolslag200m2.53.95
LOTTE GOOSENVrije slag50m0.27.94
LOTTE GOOSENVrije slag100m1.01.72
LOTTE GOOSENVrije slag200m2.15.34
MIRANDA KORTLEVENVrije slag400m5.06.6
ANIEK RESINKVrije slag800m10.40.62
ANIEK RESINKVrije slag1500m21.03.44
ANIEK RESINKVrije slag2000m30.34.33
LOTTE GOOSENWisselslag100m1.08.57
LOTTE GOOSENWisselslag200m2.30.98
JOLANDA POSTWisselslag300m4.55.38
LOTTE GOOSENWisselslag400m5.26.88

Jongens onder 14 jaar

NAAMSLAGAFSTANDTIJD
CHRISTIAN BINGELVlinderslag50m0.31.40
CAMO MIERISVlinderslag100m1.09.90
CAMO MIERISVlinderslag200m2.43.18
RICK VERKLEIJRugslag50m0.32.4
MARK v.d. GOORBERGHRugslag100m1.11.8
MARK v.d. GOORBERGHRugslag200m2.37.6
CHRISTIAN BINGELSchoolslag50m0.34.8
CHRISTIAN BINGELSchoolslag100m1.15.54
JAMES FANGGIDAYSchoolslag200m2.50.0
CHRISTIAN BINGELVrije slag50m0.28.02
RICK VERKLEIJVrije slag100m1.01.5
MARK v.d. GOORBERGHVrije slag200m2.18.7
MARK v.d. GOORBERGHVrije slag400m4.59.2
MARK v.d. GOORBERGHVrije slag800m10.19.2
MARK v.d. GOORBERGHVrije slag1500m19.33.9
JORDY RENSVrije slag2000m33.15.03
CHRISTIAN BINGELWisselslag100m1.10.80
CHRISTIAN BINGELWisselslag200m2.36.64
JOERI PRINSWisselslag300m4.56.32
CAMO MIERISWisselslag400m5.28.87

Meisjes onder 16 jaar

NAAMSLAGAFSTANDTIJD
LOTTE GOOSENVlinderslag50m0.29.59
LOTTE GOOSENVlinderslag100m1.05.80
LOTTE GOOSENVlinderslag200m2.32.58
LOTTE GOOSENRugslag50m0.31.84
LOTTE GOOSENRugslag100m1.09.17
NADJA WORTELRugslag200m2.30.49
LOTTE GOOSENSchoolslag50m0.34.97
LOTTE GOOSENSchoolslag100m1.16.63
LOTTE GOOSENSchoolslag200m2.50.28
LOTTE GOOSENVrije slag50m0.27.80
LOTTE GOOSENVrije slag100m1.01.11
LOTTE GOOSENVrije slag200m2.14.96
ILSE RESINKVrije slag400m4.56.57
LOTTE GOOSENVrije slag800m10.12.48
ILSE RESINKVrije slag1500m20.55.34
ILSE RESINKVrije slag2000m27.52.12
LOTTE GOOSENWisselslag100m1.07.74
LOTTE GOOSENWisselslag200m2.27.69
SIMONE V.D. LINDENWisselslag300m4.22.30
LOTTE GOOSENWisselslag400m5.21.97

Jongens onder 16 jaar

NAAMSLAGAFSTANDTIJD
PAUL KOSTERVlinderslag50m0.27.75
PAUL KOSTERVlinderslag100m1.01.81
RAMON BASTIAANSENVlinderslag200m2.45.95
JARO MUSTERSRugslag50m0.29.47
JARO MUSTERSRugslag100m1.04.50
JARO MUSTERSRugslag200m2.25.92
CHRISTIAN BINGELSchoolslag50m0.31.98
CHRISTIAN BINGELSchoolslag100m1.10.52
CHRISTIAN BINGELSchoolslag200m2.37.48
PAUL KOSTERVrije slag50m0.25.31
PAUL KOSTERVrije slag100m0.54.09
PAUL KOSTERVrije slag200m1.59.84
PAUL KOSTERVrije slag400m4.22.77
TOM SPIGTVrije slag800m10.11.8
TOM SPIGTVrije slag1500m19.21.1
JORDY RENSVrije slag2000m29.33.05
CHRISTIAN BINGELWisselslag100m1.04.58
PAUL KOSTERWisselslag200m2.20.86
JOERI PRINSWisselslag300m4.56.32
CAMO MIERISWisselslag400m5.28.87

Dames

NAAMSLAGAFSTANDTIJD
LOTTE GOOSENVlinderslag50m0.26.99
LOTTE GOOSENVlinderslag100m1.01.06
LOTTE GOOSENVlinderslag200m2.18.37
LOTTE GOOSENRugslag50m0.30.55
LOTTE GOOSENRugslag100m1.07.20
LOTTE GOOSENRugslag200m2.25.86
LOTTE GOOSENSchoolslag50m0.31.93
LOTTE GOOSENSchoolslag100m1.13.64
SELENE WORTELSchoolslag200m2.47.59
LOTTE GOOSENVrije slag50m0.25.57
LOTTE GOOSENVrije slag100m0.58.20
LOTTE GOOSENVrije slag200m2.10.88
LOTTE GOOSENVrije slag400m4.42.86
SELENE WORTELVrije slag800m9.50.55
SELENE WORTELVrije slag1500m18.59.73
SUSANNE V.D. LINDENVrije slag2000m27.01.30
LOTTE GOOSENWisselslag100m1.02.82
LOTTE GOOSENWisselslag200m2.19.92
ANIEK RESINKWisselslag300m4.06.17
LOTTE GOOSENWisselslag400m5.21.97

Heren

NAAMSLAGAFSTANDTIJD
ARJAN VD PLAATVlinderslag50m0.25.84
PAUL KOSTERVlinderslag100m1.00.39
PAUL KOSTERVlinderslag200m2.27.22
MATHIJS VAN DER LOGTRugslag50m0.27.69
MATHIJS VAN DER LOGTRugslag100m0.59.94
MATHIJS VAN DER LOGTRugslag200m2.13.61
MARTINO VALENTIJNSchoolslag50m0.31.06
MARTINO VALENTIJNSchoolslag100m1.07.92
MARTINO VALENTIJNSchoolslag200m2.31.71
ARJAN VD PLAATVrije slag50m0.23.85
ARJAN VD PLAATVrije slag100m0.52.38
PAUL KOSTERVrije slag200m1.57.23
PAUL KOSTERVrije slag400m4.16.11
PAUL KOSTERVrije slag800m9.23.14
BAS VAN HAPERENVrije slag1500m18.42.14
BAS VAN HAPERENVrije slag2000m26.29.40
MATHIJS VAN DER LOGTWisselslag100m1.01.56
MATHIJS VAN DER LOGTWisselslag200m2.20.03
JEROEN VAN DEN BERGWisselslag300m4.01.50
BAS VAN HAPERENWisselslag400m5.13.84

11/17/2017 North Bergen, NJ USAYST November BRW SC Meet - Meet Results

NAMETEAMSEEDFINAL
DAVID DAVISOxygen Club18.8917.60
MICHAEL SMITHSru Swim + Dive17.3117.78
TIMOTHY WHITEFinalio Club17.6719.07
JAMES STRANSFlorida Club17.8619.96
JOSHUA OLDSColorado School20.0318.78
KEVIN MARSHScotsdale Club19.9220.01
JOHN DOELMANNew York Club19.9321.25
BLAKE MATTBritish School20.1421.54
JOSHUA MARSHIreland Club20.3222.32

BIG CONGRATULATIONS to David and Carry, our club members!

WINNER!DAVID DAVIS

Boys under 12, 150 Yard Freestyle

3rd PLACECARRY CATON

Girls, 300 Yard Freestyle

Observed (Z4) • SCY

NAMETEAMSEEDFINAL
GINA BLUMNorth Carolina18.0917.06
MAGGIE DALYGeorgia Tech17.2317.27
CARRY CATONOxygen Club17.5318.18
ALLISON NORYFlorida Club19.0118.39
SARAH DAUMScotsdale Club20.2719.08
MADDY MILAColorado School21.2821.02

USAS • SCY

NAMETEAMSEEDFINAL
JAMES MADISONNorth Carolina19.3218.93
BLAKE MATTGeorgia Tech22.9220.38
KEVIN MARSHFlorida Club21.8520.53
ETHAN LOPEZColorado School21.3521.81
STEPHAN TREYScotsdale Club22.4222.09
JOSHUA OLDSOxygen Club22.7523.29

WIL JIJ LID WORDEN VAN ONZE VERENIGING?

Z&PC DIO

Wij zijn een competitieve sportclub - met onze zwemmers en waterpoloërs die op alle niveaus deelnemen aan lokale competitites.
KvK: 40280603
Rek Nr: NL43RABO0114817502